Multifunkční myčka.
A máte vše pod kontrolou

Efektivní mytí a sušení

SteamPower Pro / SteamPower

Chcete, aby Vaše nádobí bylo hygienicky čisté a lesklé? SteamPower a SteamPower Pro (v závislosti na modelu) Vám to umožní. Díky horké páře na konci mycího cyklu, která redukuje množství bakterií na nádobí a uvnitř myčky, bude nádobí při vyndávání z myčky lesklé a ideálně suché.

WaterSpinner 2.0 / TurboSpinner

Špatně umyté nádobí je už minulost. Díky inovativním tryskám je distribuce vody ještě preciznější. Efektem je úspora času, tichý chod a účinnější mytí! Nové trysky WaterSpinner 2.0 (v 60 cm myčkách) a TurboSpinner (ve 45 cm myčkách) dokáží efektivně umýt i zaschlé nečistoty.

OpenDry

OpenDry znamená konec utírání nevysušeného nádobí! Díky automatickému pootevření dvířek po ukončení mycího cyklu nádobí rychle a přirozeně doschne. Toto řešení je naprosto bezpečné - vlhký vzduch unikající z myčky má teplotu max. 40°C, takže se nesráží na nábytku, ani nic nepoškodí. Řešení je pohodlné a spojené s nižší spotřebou energie.

Extra sušení

Potřebujete, aby bylo nádobí dokonale suché? Není nic snazšího. Stačí zapnout funkci Extra sušení. Nádobí se bude sušit o trochu déle, avšak velmi účinně.

ShineDose

Zapnete myčku… a tableta se nerozpustí, protože ji nádobí zablokovalo v dávkovači! Aby k tomu nedocházelo, má dávkovač dvířka s posuvným mechanismem a Vy si můžete být jisti, že se tableta vždycky dostane do mycí komory. Zárukou lesklého a dokonale čistého nádobí je pak elektronické dávkování leštidla, které ho dodá přesně tolik, kolik je potřeba.

Hygienické mytí

UV Hygiene Technology

Je pro Vás velmi důležitá hygienická čistota domácnosti? Technologie UV Hygiene Technology, unikátní na trhu, aktivuje ultrafialové záření v různých fázích mytí a sušení a odstraňuje tak nebezpečné mikroorganismy, bakterie a viry z celé myčky. Po ukončení mytí a otevření dvířek se UV světlo samo vypne, jeho použití je tedy zcela bezpečné.

SteamPower Pro

Dokonale umyté, suché a hygienicky čisté nádobí — díky použití vyspělého systému generování páry! Pára se používá dvakrát. Poprvé na začátku cyklu - změkčí zaschlé a silně zašpiněné nádobí, čímž se významně zvýší efektivita celého mycího cyklu. Pára použitá podruhé před koncem cyklu redukuje bakterie, dezinfikuje nádobí, dodává mu lesk a lépe je vysuší.

Program Hygiena+

Máte doma alergiky, malé děti? Během programu Hygiena se voda ohřívá na 70 stupňů Celsia a Vy máte jistotu, že i to nejšpinavější nádobí bude hygienicky čisté a bez škodlivých mikroorganismů. Bezvadná čistota i pod mikroskopem!

AntiBacteria Filter /
 trojdílný systém filtrů

Čisté a hygienické mytí díky speciálnímu systému 3 filtrů, který umožňuje odstranit všechny nečistoty. Filtr má zvláštní antibakteriální povlak eliminující patogeny a redukující nepříjemné pachy z myčky. Díky zastavení růstu plísní a jiných mikroorganismů je mytí efektivní a prodlouží se životnost myčky.

Program Samočištění /
CleanRemider

Chcete, aby Vaše myčka nádobí vždy dokonale umyla a ještě déle Vám dobře sloužila? Díky vysoké teplotě 70°C zajistí program Samočištění nejen dezinfekci celé myčky, ale i prodloužení její životnosti. Systém CleanRemider navíc upozorní, že je nezbytné zapnout program Samočištění vždy po 20 mycích cyklech, což zaručí optimální výsledky mytí a hygienickou čistotu.

Komora z nerezové oceli

Komora z nerezové oceli odolné vůči kyselinám chrání myčku před korozí a zmírňuje usazování tuků na jejích stěnách. Uvnitř myčky se tak nemnoží bakterie. Nerezová komora myčky je zárukou její delší životnosti a hygienicky čistého nádobí.

Ekonomické a tiché mytí

SilentDrive 3.0

Moderní invertorový motor SilentDrive 3.0 plynule reguluje otáčky a dynamicky přizpůsobuje tlak vody programu a druhu nádobí. A výsledek? Neobyčejně tiché a účinné mytí i v krátkých programech. Bezkartáčová technologie přináší rovněž úsporu energie a mnohem delší životnost myčky.

Energetická třída C

Placení účtů za elektřinu je nepříjemná povinnost. Myslíme na Váš rozpočet a životní prostředí, a proto jsme v myčkách Amica použili řešení, která zajistí nižší spotřebu elektrické energie a tedy i nižší účty. Úspora energie myčky třídy C ve srovnání s myčkou třídy F činí 31 %. Ročně tak získáte až 95 mycích cyklů zdarma. Myčky Amica jsou efektivita sama! Myjete ekologicky a ekonomicky!

EcoBar

Uvažujete o tom, kolik myčka spotřebuje elektrického proudu a kolik vody? Nyní si díky srozumitelným informacím na panelu můžete zvolit parametry mytí podle svých preferencí. Čitelný ukazatel Vám sdělí přibližnou spotřebu energie a vody v daném programu při použití konkrétní funkce. Kompletní informace = optimální výběr a úspora!

Tichý program

Tiché mytí představuje ideální řešení pro rodiny s malými dětmi a pro ty, kdo spouštějí myčku v noci. Ocení ji rovněž majitelé otevřených kuchyní. Speciálně zvolené parametry zajistí stejnou účinnost a efektivitu mytí a současně malou hlučnost myčky.

Nízká spotřeba vody

Máte-li starost o životní prostředí a současně hlídáte svůj domácí rozpočet, určitě oceníte myčku, která potřebuje méně vody na cyklus se současným zachováním nejvyšší efektivity mytí. Na každé mytí myčky jsou tak náklady nižší! Ekologie a úspory v jednom.

Užitečné funkce a programy

Add+ / BlueDot+

Modrá dioda BlueDot+ slouží k zobrazení informace o tom, zda myčka pracuje (dioda nepřetržitě svítí), kdy můžete přidat zapomenuté nádobí (světlo bliká) a kdy můžete myčku vyprázdnit, protože mytí bylo dokončeno (světlo zhasne).

OptiTime Pro

OptiTime Pro Vám dává možnost precizně přizpůsobit dobu mytí Vašim potřebám. Spěcháte, protože čekáte návštěvu? Zkraťte mycí cyklus až o 10, 20 nebo 30 %! Máte silně zašpiněné, zaschlé nádobí? Zvyšte intenzitu mytí tím, že prodloužíte program o 10, 20 nebo 30 %!

Plný program 58′

Potřebujete rychle a účinně umýt nádobí? Zde je program ideální pro každodenní, rychlé mytí nádobí, se zárukou účinnosti. Zahrnuje všechny fáze mytí - včetně namáčení a sušení, za necelou hodinu tak můžete počítat s perfektním výsledkem!

Rychlý program 30′

Chcete mít hned po snídani umyté nádobí? Máte zaprášené skleničky, které dlouho stály nepoužívané ve skříni? Když potřebujete nádobí osvěžit nebo se zbavit lehkých nečistot, použijte krátký, třicetiminutový program. Ušetříte tak spoustu času a vody!

Odložený start

Pomocí funkce Odložený start naprogramujete myčku tak, aby spustila mytí ve chvíli, kdy nebudete doma a po návratu Vám nic nenaruší odpolední odpočinek. Start můžete odložit až o 24 hodin a spustit myčku v noci, kdy využijete nízký tarif za elektřinu. Myčky Amica přinášejí úspory a pohodlí.

Modifikovatelné vybavení

MaxiSpace 3+ / SmartTray

Třetí, nezávislý koš MaxiSpace3 nebo zásuvka SmartTray (v závislosti na modelu) se speciálními přihrádkami na příbory umístěné v horní části komory zvyšují ergonomii používání - už se nemusíte sklánět a vytahovat příbory. Do myčky se toho také více vejde, protože příborový košík nezabírá místo v dolním koši. Zásuvku MaxiSpace 3+ lze navíc složit a získat další prostor na rozměrné kuchyňské vybavení nebo na šálky.

Úchyt na velké nádoby a plechy

Rádi pečete, ale nesnášíte ruční mytí špinavých plechů? Systém speciálních podpěr v dolním koši řeší problém mytí velkých nádob: plechů, prkének nebo pánví. Nyní nejenže je snadno umístíte do myčky, ale především máte zaručený dokonalý výsledek.

AccessoriesShelf

Chybí Vám místo na atypické kuchyňské nástroje? Další dvě skládací poličky v dolním koši, díky kterým můžete bezpečně a přitom účinně umýt jak šálky na kávu, tak dlouhé nože, sběračky a obracečky a díky úchytům v poličkách dokonce i vysoké skleničky.

Systém Up&Down

Nevejde se dovnitř všechno nádobí? Systém Up&Down umožní snadno pracovat s prostorem v myčce - můžete přesouvat horní koš nahoru a dolů a získat tak více místa na velké hrnce nebo vysoké skleničky. Důležité je, že můžete s košem manipulovat, i když je plně naložený!

OptiSpace14

Optimální využití prostoru myčky znamená více čistého nádobí během jednoho mycího cyklu. Dva prostorné koše vybavené modulovými prvky pojmou až 14 sad nádobí. Ergonomické uspořádání znamená efektivnější mytí, ale také úsporu vody a energie, což je neméně důležité, aniž by přitom klesla účinnost mytí a sušení.

Úchyty na skleničky /
koš na skleničky

Nádobí vyžaduje zvláštní zacházení, zejména to skleněné. Řešením jsou zvláštní úchyty se silikonovými koncovkami v horním koši a speciální doplňkový koš na vysoké skleničky (v závislosti na modelu), díky nimž lze křehké nádobí mýt v bezpečné pozici, bez rizika poškrábání nebo rozbití.

Skládací prvky v koších

Můžete prvky v myčce skládat a rozkládat a upravit optimální rozvržení prostoru. Pokud potřebujete umýt hrnce nebo misky, složte hřebeny v dolním koši a získejte tak rovnou plochu, kam se vejdou velké nádoby. Naprostý komfort se zárukou dokonale umytého nádobí.

Doporučené produkty

Volně stojící myčka nádobí

MV 447 ADW

Ukaž mi víc