Multifunkční myčka.
A máte vše pod kontrolou

Efektivní mytí a sušení

WaterSpinner 2.0 / TurboSpinner

Špatně umyté nádobí je už minulost. Díky inovativním tryskám je distribuce vody ještě preciznější. Efektem je úspora času, tichý chod a účinnější mytí! Nové trysky WaterSpinner 2.0 (v 60 cm myčkách) a TurboSpinner (ve 45 cm myčkách) dokáží efektivně umýt i zaschlé nečistoty.

SteamPower

Chcete, aby Vaše nádobí bylo hygienicky čisté a lesklé?  SteamPower Vám to umožní. Díky horké páře na konci mycího cyklu, která redukuje množství bakterií na nádobí a uvnitř myčky, bude nádobí při vyndávání z myčky lesklé a ideálně suché.

OpenDry

OpenDry znamená konec utírání nevysušeného nádobí! Díky automatickému pootevření dvířek po ukončení mycího cyklu nádobí rychle a přirozeně doschne. Toto řešení je naprosto bezpečné - vlhký vzduch unikající z myčky má teplotu max. 40°C, takže se nesráží na nábytku, ani nic nepoškodí. Řešení je pohodlné a spojené s nižší spotřebou energie.

Extra sušení

Potřebujete, aby bylo nádobí dokonale suché? Není nic snazšího. Stačí zapnout funkci Extra sušení. Nádobí se bude sušit o trochu déle, avšak velmi účinně.

ShineDose

Zapnete myčku… a tableta se nerozpustí, protože ji nádobí zablokovalo v dávkovači! Aby k tomu nedocházelo, má dávkovač dvířka s posuvným mechanismem a Vy si můžete být jisti, že se tableta vždycky dostane do mycí komory. Zárukou lesklého a dokonale čistého nádobí je pak elektronické dávkování leštidla, které ho dodá přesně tolik, kolik je potřeba.

Hygienické mytí

UV Hygiene Technology

Je pro Vás velmi důležitá hygienická čistota domácnosti? Technologie UV Hygiene Technology, unikátní na trhu, aktivuje ultrafialové záření v různých fázích mytí a sušení a odstraňuje tak nebezpečné mikroorganismy, bakterie a viry z celé myčky. Po ukončení mytí a otevření dvířek se UV světlo samo vypne, jeho použití je tedy zcela bezpečné.

Program Hygiena+

Máte doma alergiky, malé děti? Během programu Hygiena se voda ohřívá na 70 stupňů Celsia a Vy máte jistotu, že i to nejšpinavější nádobí bude hygienicky čisté a bez škodlivých mikroorganismů. Bezvadná čistota i pod mikroskopem!

AntiBacteria Filter /
 trojdílný systém filtrů

Čisté a hygienické mytí díky speciálnímu systému 3 filtrů, který umožňuje odstranit všechny nečistoty. Filtr má zvláštní antibakteriální povlak eliminující patogeny a redukující nepříjemné pachy z myčky. Díky zastavení růstu plísní a jiných mikroorganismů je mytí efektivní a prodlouží se životnost myčky.

Program Samočištění

Chcete, aby Vaše myčka nádobí vždy dokonale umyla a ještě déle Vám dobře sloužila? Díky vysoké teplotě 70 °C zajistí program Samočištění nejen dezinfekci celé myčky (vnitřku, filtrů, košů), ale i prodloužení její životnosti. Čistá a sterilní myčka po dlouhá léta.

Komora z nerezové oceli

Komora z nerezové oceli odolné vůči kyselinám chrání myčku před korozí a zmírňuje usazování tuků na jejích stěnách. Uvnitř myčky se tak nemnoží bakterie. Nerezová komora myčky je zárukou její delší životnosti a hygienicky čistého nádobí.

Ekonomické a tiché mytí

SilentDrive 3.0

Moderní invertorový motor SilentDrive 3.0 plynule reguluje otáčky a dynamicky přizpůsobuje tlak vody programu a druhu nádobí. A výsledek? Neobyčejně tiché a účinné mytí i v krátkých programech. Bezkartáčová technologie přináší rovněž úsporu energie a mnohem delší životnost myčky.

Energetická třída C

Placení účtů za elektřinu je nepříjemná povinnost. Myslíme na Váš rozpočet a životní prostředí, a proto jsme v myčkách Amica použili řešení, která zajistí nižší spotřebu elektrické energie a tedy i nižší účty. Úspora energie myčky třídy C ve srovnání s myčkou třídy F činí 31 %. Ročně tak získáte až 95 mycích cyklů zdarma. Myčky Amica jsou efektivita sama! Myjete ekologicky a ekonomicky!

Nízká spotřeba vody

Máte-li starost o životní prostředí a současně hlídáte svůj domácí rozpočet, určitě oceníte myčku, která potřebuje méně vody na cyklus se současným zachováním nejvyšší efektivity mytí. Na každé mytí myčky jsou tak náklady nižší! Ekologie a úspory v jednom.

EnergySave

Díky ekonomickému provozu myčky můžete snížit své účty za elektřinu, aniž byste se museli vzdát dokonalých mycích výsledků! S funkcí EnergySave se mírně prodlouží mycí program a současně sníží teplota vody. Čistá úspora se zachováním stejně vysoké efektivity mytí.

Užitečné funkce a programy

Úplný program 58′

Potřebujete rychle a účinně umýt nádobí? Zde je program ideální pro každodenní, rychlé mytí nádobí, se zárukou účinnosti. Zahrnuje všechny fáze mytí - včetně namáčení a sušení, za necelou hodinu tak můžete počítat s perfektním výsledkem!

Zkrátit čas

Za chvíli přijde návštěva a Vy máte na lince horu mírně zašpiněného nádobí? Využijte funkci Zkrátit čas, díky níž bude voda pro základní mytí o 3–4 stupně teplejší a každá z mycích fází bude kratší. Zkrácené mytí zajistí čisté nádobí za kratší dobu.

IntenseClean

Jsou jídla, kterým se vyhýbáme, protože se nádobí po nich prostě nedá umýt. Teď už to nebude problém - stačí zapnout funkci IntenseClean. Použijete-li tuto funkci u zvoleného programu, teplota základního mytí a oplachu se zvýší a doba trvání cyklu mírně prodlouží. I to nejšpinavější nádobí potom bude zářit čistotou.

Odložený start

Pomocí funkce Odložený start naprogramujete myčku tak, aby spustila mytí ve chvíli, kdy nebudete doma a po návratu Vám nic nenaruší odpolední odpočinek. Start můžete odložit až o 24 hodin a spustit myčku v noci, kdy využijete nízký tarif za elektřinu. Myčky Amica přinášejí úspory a pohodlí.

Rychlý program 30′

Chcete mít hned po snídani umyté nádobí? Máte zaprášené skleničky, které dlouho stály nepoužívané ve skříni? Když potřebujete nádobí osvěžit nebo se zbavit lehkých nečistot, použijte krátký, třicetiminutový program. Ušetříte tak spoustu času a vody!

Optimální řešení prostoru

MaxiSpace 3 / SmartTray

Třetí, nezávislý koš MaxiSpace3 nebo tác SmartTray (v závislosti na modelu) se speciálními přihrádkami na příbory umístěné v horní části komory zvyšují ergonomii používání - už se nemusíte sklánět a vytahovat příbory. Do myčky se toho také více vejde, protože příborový košík nezabírá místo v dolním koši, do kterého se tak vejde více nádobí a více nádobí = větší úspora.

Systém Up&Down

Nevejde se dovnitř všechno nádobí? Systém Up&Down umožní snadno pracovat s prostorem v myčce - můžete přesouvat horní koš nahoru a dolů a získat tak více místa na velké hrnce nebo vysoké skleničky. Důležité je, že můžete s košem manipulovat, i když je plně naložený!

Skládací prvky v koších

Můžete prvky v myčce skládat a rozkládat a optimálně upravit optimální rozvržení prostoru. Pokud potřebujete umýt hrnce nebo misky, složte hřebeny v dolním koši a získejte tak rovnou plochu, kam se vejdou velké nádoby. Naprostý komfort se zárukou dokonale umytého nádobí.

Úchyty na skleničky /
koš na skleničky

Nádobí vyžaduje zvláštní zacházení, zejména to skleněné. Řešením jsou zvláštní úchyty se silikonovými koncovkami v horním koši, díky nimž lze křehké nádobí mýt v bezpečné pozici, bez rizika poškrábání nebo rozbití.

OptiSpace14

Optimální využití prostoru myčky znamená více čistého nádobí během jednoho mycího cyklu. Dva prostorné koše vybavené modulovými prvky pojmou až 14 sad nádobí. Ergonomické uspořádání znamená efektivnější mytí, ale také úsporu vody a energie, což je neméně důležité, aniž by přitom klesla účinnost mytí a sušení.

Bezpečné použití
a snadná montáž

AquaStop / AntiFlood

Nehrozí, že by myčku postihl náhlý a nekontrolovaný únik vody! V případě jakékoli poruchy systém AquaStop nebo AntiFlood (v závislosti na modelu) automaticky odpojí přívod vody. Nyní máte jistotu, že myčka nevyplaví Váš byt, ani sousedy pod Vámi.

LED displej

Na velkém LED displeji jsou zprávy snadno čitelné, dobře se orientujete v programech, jejich délce, doplňkových funkcích a chybových hlášeních, takže je obsluha zařízení pohodlná a intuitivní

Vnitřní osvětlení

Už nemusíte rozsvěcet a budit rodinu, když chcete večer vyndat myčku. Díky vnitřnímu osvětlení v myčce je práce s ní ještě snazší a pohodlnější. Když je zařízení zapnuté, rozsvěcí se světlo automaticky v okamžiku, kdy se otevřou dvířka.

ChildLock

Funkční tlačítka lze zablokovat a snadno tak myčku zabezpečit, aby se nestala předmětem zájmu zvědavých dětí. Nemusíte se již bát náhodného vypnutí nebo změny nastavení zařízení. Všechno se umyje podle plánu!

Zasunutí pod linku

Připravujete návrh kuchyně svých snů a máte obavy, zda se do ní bude myčka hodit? Nemějte strach! Můžete si koupit jakoukoli volně stojící myčku a umístit ji pod linkou. Design a funkčnost v jednom.

Doporučené produkty