Dokonalý design

Naše spotřebiče vyrábíme s myšlenkou na vaše potřeby. Chceme, aby pro vás jejich používání bylo jednoduché a pohodlné, a proto jsou naše přístroje ergonomické a domyšlené do posledního detailu.

Přečtěte si více

Užitečná technologie

Naše spotřebiče vám nabídnou funkce, díky nimž se příprava pokrmů stane pohodlnou a příjemnou činností. Spotřebiče Amica INTEGRA jsou vybaveny řadou praktických technologií, které zaručují dokonalé výsledky pečení, účinné čištění a současně zachovávají naprostou bezpečnost použití.

Přečtěte si více

Inspirativní

Dokonalý design přizpůsobený potřebám těch nejnáročnějších klientů, kteří oceňují vysokou estetiku provedení. Přístroje z řady Amica IN. byly oceněny porotci nejprestižnějších soutěží na světě.

Přečtěte si více

Inovativní

Amica IN. je ekosystém inteligentních spotřebičů, které mezi sebou komunikují. Srdcem této soustavy je trouba, která pomocí sítě Wi-Fi komunikuje s mobilní aplikací. Vaše denní povinnosti se díky tomu změní v mimořádné zážitky.

Přečtěte si více

Inteligentní

Inteligentní technologie aneb automatické nastavení chodudigestoře podle nastavení varné desky nebo intuitivní mobilní aplikace, která vám umožní kdykoli zkontrolovat provoz zařízení nebo na dálku ovládat troubu.

Přečtěte si více