Intro

Perete se s prádlem?

Čas na novou pračku
s funkcí SteamTouch

Ze všech domácích prací…

… je žehlení to nejméně oblíbené

Každý měsíc prožíváme mnohahodinové utrpení, když se žehličkou v ruce bojujeme proti zmačkanému prádlu. Místo, abychom odpočívali a věnovali se příjemným věcem, nenávratně ztrácíme cenný čas tím nejméně příjemným způsobem.

Konec zmačkanému prádlu!

Seznamte se s pračkami Amica Dream Wash s funkcí parního praní SteamTouch. Oblečení díky ní není zmačkané, ale jen čisté, měkké a voňavé. Pračky Amica mají páru o Vašich potřebách!

SEZNAMTE SE S FUNKCEMI praček ze série AMICA DREAM WASH

SteamTouch

SteamTouch

Až o 70 %
méně
zmačkané prádlo!

S funkcí SteamTouch bude žehlení snadné jako nikdy předtím.

Funkce SteamTouch na začátku i na konci pracího cyklu vypustí proud páry, která jemně pronikne do vláken, uvolní je a vyrovná Vaše oblečení. Žehlení je díky tomu jednodušší a mnohem rychlejší, prádlo je mnohem nadýchanější.

Funkci Steam Touch můžete připojit k 8 pracím programům:

 • Bavlna

 • Bavlna Eco

 • Každý den 58`

 • Košile

 • Fitness

 • Outdoor

 • Tmavé

 • Syntetické

 • Nejlepší program na praní Vašeho oblíbeného bavlněného oblečení nebo ručníků. Tady jde čistota ruku v ruce s měkkostí.

 • Nejlepší program na praní Vašeho oblíbeného bavlněného oblečení nebo ručníků. Tady jde čistota ruku v ruce s měkkostí.

 • Nejrychlejší plný prací program na trhu, který Vám zaručuje velkou časovou úsporu a účinné odstranění skvrn.

 • Vaše košile teď budou ideálně čisté a budou se snadno žehlit. Užijte si profesionální vzhled do posledního knoflíčku!

 • Jak bezpečně pečovat o Vaše sportovní oblečení? S programem Fitness a funkcí SteamTouch vyperete všechna trička, legíny a šortky už při 30 ⁰C. 

 • Přidáte-li do přihrádky na aviváž impregnaci, prodloužíte voděodolnost svého outdoorového oblečení.

 • Bezpečně odstraníte špínu z jemných materiálů bez nebezpečí vyblednutí barev. Užívejte si oblečení, které se Vám nejvíce líbí, a ne to, které se nejjednodušeji pere.

 • S ohledem na bezpečnou péči o syntetické materiály jsme vytvořili program, v němž teplota vody dosahuje maximálně 60 ⁰C.

Seznamte se s dalšími výhodami funkce SteamTouch

Seznamte se s dalšími výhodami funkce SteamTouch

 • Účinné odstranění skvrn

  Účinné odstranění skvrn

  Díky SteamTouch se i ty nejúpornější skvrny vypaří. Tato funkce účinně změkčuje špínu a bezpečně ji odstraňuje i z těch nejjemnějších materiálů.

 • Dlouhotrvající svěží vůně

  Dlouhotrvající svěží vůně

  Vodní pára pronikající hluboko do látky neutralizuje nejen nepříjemné pachy, ale především likviduje jejich zdroj. Tím zaručuje, že prádlo bude dlouho vonět svěžestí.

 • Skutečná čistota bez mikrobů

  Skutečná čistota bez mikrobů

  Oblečení je vyprané, dezinfikované a zbavené mikrobů. Pára rychle vyčistí dokonce i jemné oblečení a zanechá je bezpečné pro alergiky i lidi s citlivou pokožkou.

 • Oblečení neobyčejně příjemné na dotyk

  Oblečení neobyčejně příjemné na dotyk

  Oblečení je nadýchané a neobyčejně příjemné na dotyk. To všechno díky vodní páře, která proniká do vláken, uvolňuje je a díky tomu látku zjemňuje.

Add +

Add +

Přidejte, co chcete
a kdy chcete!

Zapomenutá košile, zatoulaná ponožka, ale prádlo už se pere? Žádný problém. S funkcí Add+ můžete do bubnu přidávat, co chcete a kdy chcete, takže šetříte čas i peníze. Na možnost přidat prádlo Vás upozorní zvláštní ikona na displeji*.

* Možnost přidat oblečení a jiné prádlo se týká kolem 80 % doby pracího cyklu.

OptiDose, OptiCup

OptiDose

Více než 20 praní
bez přidávání
pracích prostředků

Ruční dávkování pracích a změkčovacích prostředků bývá nepohodlné. Nové pračky Amica Vás od toho teď na štěstí osvobodí. Stačí naplnit dávkovač, nastavit jednu ze tří úrovní dávkování a pračka si odpovídající množství pracího prostředku odebere sama. Díky systému OptiDose budete mít klid na více než 20 praní.

OptiCup

Chcete vyprat v jiném pracím prostředku?
Stačí vypnout funkci OptiDose a vložit do bubnu dávkovač OptiCup naplněný pracím gelem nebo práškem.

OptiDose a OptiCup Vám zajistí ten nejčistší klid,
a také vám umožní efektivně využít prací prostředek
bez rizika poškození prádla.

pralki_front.Program Codzienne 58’

Program Každý den 58’

Získáte čas a ideálně
čisté prádlo

Už nemusíte donekonečna čekat, až se dopere prádlo. Pračka Amica to zvládne za pouhých 58 minut. Jen tolik stačí k tomu, abyste se mohli těšit z perfektně čistého prádla. A to znamená, že se budete moci dříve věnovat tomu, co Vám opravdu dělá radost. Zvykněte si na více času s programem Každý den 58’.

Ostatní funkce praček Dream Wash

Ostatní funkce praček Dream Wash

Program Košile

Jemné halenky nebo košile vyžadují zvláštní zacházení. Program určený přímo pro ně díky optimálnímu nastavení účinně odstraňuje nečistoty bez nebezpečí poškození jemných materiálů. Užijte si profesionální vzhled do posledního knoflíčku!

Program Oblíbené

Perte tak, jak to máte rádi! Program Oblíbené umožňuje uložit si Vaše jedinečné nastavení praní. Díky tomu ho máte vždy přímo po ruce. Vy šetříte čas, zatímco pračka zajišťuje nejvyšší kvalitu při každém praní.

Antialergické praní

Pokud s Vámi bydlí děti nebo alergici, jistě oceníte bezpečný program antialergického praní. Díky intenzivnímu praní s přidaným cyklem máchání v ohřáté vodě bude Vaše prádlo dezinfikované a zbavené alergenů, roztočů a bakterií. To všechno s péčí i o tu nejjemnější pokožku.

Program Express 15’

Máte jen chviličku na osvěžení oblečení? S programem Express se za pouhých 15 minut zbavíte nepříjemných pachů a drobných nečistot z oděvu. Je to řešení vytvořené na míru Vašemu intenzivnímu tempu!

Program Fitness

Každý zapálený sportovec ví, že specializované oblečení vyžaduje odpovídající zacházení. Pračka Amica ho vypere za pouhých 40 minut bez obav z poškození. Aktivní lidé nemají čas ztrácet čas!

Funkce praček Dream Wash
 • Motor LogicDrive 2.0

  Motor LogicDrive 2.0

  Pračka, která rámusí během ždímání, o sobě umí dát vědět, zejména pokud perete večer a Vaše dítě zrovna usnulo. Pračky Amica jsou vybaveny moderním motorem LogicDrive 2.0, který nejen zajišťuje tichý chod, ale zároveň přináší i prodlouženou životnost a nižší spotřebu elektrické energie.

 • MaxLoad

  MaxLoad

  Nevíte, kolik oblečení můžete prát najednou, aby se ideálně vypralo? Díky funkci MaxLoad Vám LCD displej ukáže maximální množství prádla – plnou pračku (FUL), poloviční množství (HLF) nebo počet kilogramů. Teď už budete vždy vědět, kolik prádla můžete do pračky naložit pro dosažení nejlepších výsledků.

 • Záruka ochrany oděvů

  Ochrana vlněných oděvů

  Programy na praní vlny v pračkách Amica mají speciální certifikát známé mezinárodní firmy Woolmark. Tento certifikát se uděluje pouze přístrojům, které tyto náročné materiály skutečně chrání. Vaše vlněné oděvy si uchovají původní vzhled ještě déle.

 • 3 úrovně zašpinění

  3 úrovně zašpinění

  Úroveň praní přizpůsobená úrovni zašpinění? Nyní je to možné. Zvolte si lehkou, střední nebo těžkou úroveň zašpinění a pračka Amica přizpůsobí parametry praní, nastaví čas a adekvátní množství vody. Vše pro Vaše pohodlí a úsporu času i energie. A navíc ohleduplně k životnímu prostředí.

 • Velké LCD a LED displeje

  Velké LCD a LED displeje

  Mimořádně praktický a dobře čitelný. Přesně takový je displej praček Amica. Umožňuje snadný přístup k informacím, bezproblémové nastavení všech parametrů praní i kontrolu nad průběhem pracího procesu.

 • Buben SoftDrum

  Buben SoftDrum

  Záleží Vám na tom, aby prádlo zůstalo dlouho krásné? Unikátní struktura bubnu SoftDrum zajišťuje jemnější a k vláknům šetrnější praní. A Vy se můžete den co den těšit z kvality i těch nejjemnějších oděvů.

 • Samočištění bubnu

  Samočištění bubnu

  V bubnu pračky se obvykle hromadí nečistoty. Pračky Amica byly proto vybaveny funkcí Samočištění bubnu, která si s tímto problémem dokáže skvěle poradit. Odstraňuje nebezpečné houby, plísně, bakterie a alergeny. Oblečení je díky tomu vždy perfektně svěží, krásně voní a je zcela bezpečné. Je to ideální řešení zvláště pro děti a alergiky.

 • Hotové za…

  Hotové za…

  Potřebujete, aby prací cyklus skončil v čase, který sami určíte? Žádný problém! Nemusíte přemýšlet o tom, jak dlouho daný program trvá, pračka to udělá za Vás. Nastavte čas doprání a máte jistotu, že všechno bude hotové včas.

Ekologie

Ekologie
Váš čistý zisk

Vyšší energetická třída, to není jen záruka nižších účtů za elektřinu, ale také záruka omezení negativního vlivu na životní prostředí. Úspora spotřeby elektrické energie v případě pračky třídy A+++ -35 % v porovnání s pračkou třídy A++  dosahuje 58 kWh/rok.

Díky ušetřené energii získáte

3344

mixovaných malinových koktejlů

88

pracích cyklů zdarma  

2090

minut vysávání zdarma