Perete se s prádlem?
Čas na novou pračku!

Seznamte se s pračkami Amica Dream Wash s funkcí parního praní SteamTouch. Oblečení díky ní není zmačkané, ale jen čisté, měkké a voňavé. Pračky Amica mají páru o Vašich potřebách!

Pokročilé funkce pro
Vaše pohodlí a bezpečí

Samočištění bubnu

V bubnu pračky se obvykle hromadí nečistoty. Pračky Amica byly proto vybaveny funkcí Samočištění bubnu, která si s tímto problémem dokáže skvěle poradit. Odstraňuje nebezpečné houby, plísně, bakterie a alergeny. Oblečení je díky tomu vždy perfektně svěží, krásně voní a je zcela bezpečné. Je to ideální řešení zvláště pro děti a alergiky.

Ochrana vlněných oděvů

Programy na praní vlny v pračkách Amica mají speciální certifikát známé mezinárodní firmy Woolmark. Tento certifikát se uděluje pouze přístrojům, které tyto náročné materiály skutečně chrání. Vaše vlněné oděvy si uchovají původní vzhled ještě déle.

Každý den 45min.

Získáte čas a idealne čisté prádlo Pračka Amica to zvládne plnohodnotný prací ciklus za pouhých 45 minut. Jen tolik stačí k tomu, abyste se mohli těšit z perfektně čistého prádla. A to znamená, že se budete moci dříve věnovat tomu, co Vám opravdu dělá radost.

Program Košile

Jemné halenky nebo košile vyžadují zvláštní zacházení. Program určený přímo pro ně díky optimálnímu nastavení účinně odstraňuje nečistoty bez nebezpečí poškození jemných materiálů. Užijte si profesionální vzhled do posledního knoflíčku!

Program Oblíbené

Perte tak, jak to máte rádi! Program Oblíbené umožňuje uložit si Vaše jedinečné nastavení praní. Díky tomu ho máte vždy přímo po ruce. Vy šetříte čas, zatímco pračka zajišťuje nejvyšší kvalitu při každém praní.

Antialergické praní

Pokud s Vámi bydlí děti nebo alergici, jistě oceníte bezpečný program antialergického praní. Díky intenzivnímu praní s přidaným cyklem máchání v ohřáté vodě bude Vaše prádlo dezinfikované a zbavené alergenů, roztočů a bakterií. To všechno s péčí i o tu nejjemnější pokožku.

Program Express 15’

Máte jen chviličku na osvěžení oblečení? S programem Express se za pouhých 15 minut zbavíte nepříjemných pachů a drobných nečistot z oděvu. Je to řešení vytvořené na míru Vašemu intenzivnímu tempu!

Program Fitness

Každý zapálený sportovec ví, že specializované oblečení vyžaduje odpovídající zacházení. Pračka Amica ho vypere za pouhých 40 minut bez obav z poškození. Aktivní lidé nemají čas ztrácet čas!