Amica ve světě : Amica Spotřebiče - Trouby, Desky, Sporáky, Pračky

Poznejte naše značky

Logo Amica

Nezpochybnitelný lídr na polském trhu je k dispozici v západní Evropě. Jedna z nejznámějších a nejdůvěryhodnějších značek v kategorii velkých domácích spotřebičů.

Logo Hansa

Upřednostňovaná volba na východoevropských trzích. Vyznačuje se zaměřením na moderní design a aplikované technologie. Kuchyňské spotřebiče od společnosti Hansa pro příjemné a přívětivé prostředí v kuchyních.

Logo Gram

Prestižní dánská značka s více než 100 lety zkušeností, která je oceňována v celé Skandinávii. Vyznačuje se výrazným a nekompromisním designem produktů a vysokou kvalitou.

Logo CDA

CDA je značka z Velké Británie nabízející vysoce kvalitní kuchyňské spotřebiče, které jsou zkonstruovány s ohledem na konzumní životní styl. Společnost CDA sídlí v Nottinghamshire a od roku 1991 promlouvá přímo ke spotřebitelům. Usiluje o to, aby výrobky v mnoha kuchyních i životech uživatelů byly praktické i stylové zároveň.

Seznamte se s námi v několika minutách

Play Video

Globální rozsah

Miliony lidí po celém světě důvěřují našim produktům

Seznamte se s fakty

 
 
70 let zkušeností
 
 
53 zemí po celém světě
 
 
1 mln sporáků každý rok
Portfolio
s více než
2000 produkty

O nás

Neustále rozvíjíme naše podnikání a předvídáme trendy, abychom plnili měnící se požadavky spotřebitelů.

Vytváření hodnot

Používáme nejmodernější výrobní metody pro inovativní a vysoce kvalitní produkty. Zavázali jsme se k vývoji prvotřídních produktů tím, že budeme neustále zvyšovat naše vysoké standardy řízení kvality.

Technologie a design

Vytváříme ideální kombinaci pokročilé technologie a vynikajícího designu. Využíváme zkušeností našich značek v různých zemích, abychom vytvářeli dokonale přizpůsobené produkty a plnili potřeby našich zákazníků.

Zkušenosti

Naše pracovníky hledáme mezi nejlepšími odborníky v daném odvětví a následně kultivujeme jejich plný potenciál. Na všech úrovních rozvíjíme skvělé vůdčí osobnosti – pracovníky, kteří vynikají v řízení lidí i v dosahovaných výsledcích. To je důvod, proč jsme vždy o krok napřed. Hlavním faktorem je angažovanost těchto pracovníků.

Pokročilá technologie

Používáme moderní technologie, abychom vytvářeli ty nejlepší produkty ve své třídě z hlediska inovativního designu a výkonu. Je naší prioritou neustále vyvíjet nové postupy a výrobní techniky, které připraví cestu pro inovativní budoucí produkty.

Hledáte kontaktní údaje?