Suszarki : Amica Spotřebiče - Trouby, Desky, Sporáky, Pračky

Zbavte se sušáku!

Čas na novou
sušičku se systémem
Steam Touch
 

<Přejít na pračky

SteamTouch

S funkcí SteamTouch bude žehlení snadné jako nikdy předtím.

Funkce SteamTouch na konci sušicího cyklu vypustí proud páry, která jemně pronikne do vláken, uvolní je a vyrovná Vaše oblečení. Žehlení je díky tomu jednodušší a mnohem rychlejší, prádlo je krásně nadýchané.

Funkci SteamTouch můžete připojit k 7 pracím programům:

  • Košile
  • Jemné
  • Mix
  • Antialergické
  • Fitness
  • Syntetické
  • Osvěžení s možností přidání páry
Jemné halenky nebo košile vyžadují zvláštní zacházení. Program určený přímo pro ně díky optimálnímu nastavení oděvy účinně usuší bez nebezpečí poškození jemných materiálů. Užijte si profesionální vzhled do posledního knoflíčku!
Bojíte se sušit hedvábí v sušičce? Speciální program díky jemným pohybům bubnu účinně usuší i ty nejjemnější materiály bez nebezpečí poškození choulostivých vláken. Vaše lehké a vzdušné oblečení získá účinnou ochranu, díky níž se z něj můžete těšit déle.
Pokud je Vaše skříň plná různobarevného oblečení, program Mix je stvořen přímo pro Vás. Díky němu usušíte prádlo bezpečně bez rizika vyblednutí barev nebo obarvení světlých materiálů. Užívejte si nošení takových barev, jaké máte nejraději, a ne takových, které se budou snadno sušit.
Tento program ocení i ti nejnáročnější uživatelé. Program antialergického sušení je bezpečný pro alergiky i děti a ideálně se hodí také pro jemné dětské oblečení. Je to speciální program, který odstraňuje prakticky všechny alergeny, zbytky pracích prostředků a další škodlivé prvky. To všechno s péčí o tu nejjemnější pokožku.
Postarejte se o své sportovní oblečení! Speciální program účinně usuší dokonce i jemné oděvy z mikrovláken a přitom těmto náročným materiálům zaručuje bezpečí. Vy dosahujete maximálních výsledků v posilovně, zatímco Vaše sušička zaručuje maximální výsledky při sušení!
Syntetické materiály mají specifické vlastnosti, a proto se musí sušit za specifických podmínek. Program Syntetické má optimální parametry, které zaručují bezpečí umělých vláken během sušení. Můžete mít jistotu, že Vašim oděvům se nic nestane. Sušte v klidu!
Blíží se jaro a je čas osvěžit lehčí šatník? Už nemusíte všechno prát, stačí chvilka v sušičce! Využijte krátký 20minutový program – díky částečkám páry pronikajícím do vláken se vaše zmuchlané oblečení vyrovná. Stačí chvilka a můžete se těšit ze svěžího a vyhlazeného oblečení!

Seznamte se s dalšími výhodami funkce SteamTouch

Oblečení zbavené nebezpečných mikrobů  >

Oblečení zbavené nebezpečných mikrobů

Osvěžené a dezinfikované oblečení. Toto je perfektní volba pro lidi s citlivou pokožkou a alergiky. Díky funkci SteamTouch odstraníte bakterie i roztoče, kteří mají na svědomí nežádoucí pachy.

Likvidace příčin nepříjemného pachu  >

Likvidace příčin nepříjemného pachu

Vodní pára proniká hluboko do látky a neutralizuje nejen nepříjemné pachy, ale především likviduje jejich zdroj. Je to záruka skutečně svěží vůně usušeného prádla na dlouhou dobu!

Opravdu měkké a nadýchané oblečení  >

Opravdu měkké a nadýchané oblečení

Vaše oblečení bude nadýchané, měkké a neobyčejně příjemné na dotyk. To všechno díky vodní páře, která proniká do vláken, uvolňuje je a díky tomu látku zjemňuje.

Motor LogicDrive 2.0

Vložíte oblečení do sušičky a… můžete začít odpočívat!

Žádný hluk Vám plány křížit nebude. Druhá generace motoru LogicDrive snižuje hlučnost provozu sušičky na minimum. LogicDrive 2.0 zároveň přináší úsporu při každém sušení díky energetické třídě A+++. Moderní technologická řešení navíc umožňují značně prodloužit životnost přístroje.

Menší náklady a větší komfort!

AquaDose

Pohodlí je základ!

Proto je dokonce i příslušenství k sušičkám Amica mimořádně ergonomické! Už nehledejte žádné láhve nebo hrnky, když chcete sušit s pomocí páry – využijte pohodlný dávkovač. Zvláštní tvar jeho hrdla umožňuje snadný přístup k nalévacímu otvoru sušičky, zatímco odvzdušňovací otvor zamezuje bublání a vylití vody.

Je to mimořádně pohodlné, zvláště pokud máte sušičku postavenou na pračce. Uživatelský komfort v každém detailu!

HeatPump

Chcete mít nižší účty za elektřinu? Vyberte si sušičku s HeatPump!

Systém tepelného čerpadla umožňuje dosáhnout větší efektivity při nižší teplotě sušení. A nižší teplota znamená nižší náklady na energii ‑ s HeatPump až čtyřnásobně! Jsou to přirozenější a pro sušené oděvy příznivější podmínky, a proto víte, že Vaše oblečení je v bezpečí a nepoškodí se. Je to skoro stejné, jako kdyby se sušilo venku na šňůře na slunci. Jen bezpečnější, rychlejší a můžete to dělat doma, dokonce i v zimě!

Hotové za…

Potřebujete, aby sušení skončilo v konkrétním čase? Žádný problém!

Rozhodněte se, za jak dlouho se má sušička vypnout… a je to! Můžete vyrazit ven a když se vrátíte, bude na Vás čekat suché oblečení! Přístroj si sám nastaví okamžik začátku cyklu tak, aby skončil ideálně v čase, který nastavíte Vy!

Připravené a suché vždy na čas!

Systém senzorů DrySensor >

Systém senzorů DrySensor

Je tohle určitě správná teplota sušení? A co když bude moc vysoká…? Nebude! Speciální systém senzorů vlhkosti a teploty totiž sám přizpůsobí podmínky sušení typu a stavu oděvů. Umí dokonce i zkrátit délku běžícího programu, pokud zjistí, že to je potřeba. Optimální podmínky sušení znamenají optimální spotřebu energie a záruku bezpečí Vašich oděvů, které nejsou vystaveny zbytečně dlouhému působení teplého vzduchu. Automaticky šetříte na účtech za elektřinu a Vaše oblečení se nepoškozuje!

Samočištění filtru >

Samočištění filtru

Sušička funguje nejlépe, když má čistý filtr Teď si můžete ušetřit pracné a nepohodlné čištění po každém sušicím cyklu! Funkce Samočištění filtru z Vás tuto obtížnou povinnost sejme. Oblečení se suší a filtr se čistí sám! Je to komfort, ergonomie a stoprocentní efektivita sušičky každý den!

Úroveň sušení >

Úroveň sušení

Chcete si oblečení ihned obléct, uklidit ho do skříně nebo ho možná ještě přežehlit? Vyberte si jednu ze tří úrovní sušení a přizpůsobte vlastnosti usušených materiálů svým potřebám! Úrovně „na věšák“, „do skříně“ a „na žehlení“ představují různou délku trvání programu a ve výsledku různou míru vlhkosti prádla. Sušení přizpůsobené Vašim požadavkům!

Osvěžení s možností přidání páry  >

Osvěžení s možností přidání páry

Blíží se jaro a je čas osvěžit lehčí šatník? Už nemusíte všechno prát, stačí chvilka v sušičce! Využijte krátký 20minutový program – díky částečkám páry pronikajícím do vláken se vaše zmuchlané oblečení vyrovná. Stačí chvilka a můžete se těšit ze svěžího a vyhlazeného oblečení!

Sušení s časovačem >

Sušení s časovačem

Sušíte studeným nebo teplým vzduchem – přesně tak, jak chcete. Bez ohledu na úroveň vlhkosti prádla bude program pracovat přesně tak, jak ho nastavíte. Máte naprostou kontrolu nad délkou cyklu. Oceníte to zejména při osvěžování oděvů, které ležely delší dobu ve skříni, nebo s velmi jemným oblečením, které není vhodné sušit teplým vzduchem. Vy rozhodujete, sušička pracuje!

Ekologie
Váš čistý zisk

Záleží Vám na efektivním sušení? Všechny sušičky Amica zaručují účinný proces sušení oděvů. Díky specializovaným programům přizpůsobeným různým typům materiálu jsou věci, které vyjmete ze sušičky, vždy suché, měkké a voňavé.