Vestavné mikrovlnné trouby

Objevte užitečnost v malém

Díky mikrovlnným troubám Amica můžete připravovat pokrmy rychle a bez námahy.

HALOGENOVÉ OSVĚTLENÍ

V mikrovlnných troubách Amica jsou instalované halogenové lampy, které osvětlí vnitřek zařízení. Můžete si tak pohledem skrz okénko zkontrolovat stav ohřívaného jídla.

OTEVŘENÍ DVEŘÍ SENZORU

Zapomeňte na standardní tlačítka a kolečka – senzorové otevírání dvířek je pohodlné a současně estetické. Už nemusíte používat sílu, stačí lehký dotyk a dveře se automaticky otevřou. Plochý povrch ovládacího panelu navíc snadno udržíte čistý, žádná tlačítka = žádné škvíry. Naprosté pohodlí.

OVLÁDÁNÍ SENZORU

Ovládejte zařízení pohodlně a neztrácejte čas úklidem! Rychleji najdete a nastavíte program, který chcete, pomocí dotykových senzorů místo standardních ovládacích koleček a mechanických tlačítek. Čidla jsou pod plochým povrchem ovládacího panelu, snadno tedy udržíte zařízení čisté, neboť tu nejsou žádná zákoutí, kde by se mohla držet nečistota. Ovládání bude čirá radost!


Combi gril

Křupavé, grilované pochoutky přímo z mikrovlnky? Ano! Mikrovlnné trouby Amica jsou vybaveny Combi grilem, který představuje spojení mikrovlnky a grilu. Stačí chvilka a Vaše jídlo bude ideálně teplé a povrch se pokryje báječnou, křupavou kůrčičkou. Dobrou chuť!

Inovativní řešení