Volně stojící ledničky : Amica Spotřebiče - Trouby, Desky, Sporáky, Pračky

Čerstvé jako ze zahrady. 3x déle!

Vit Control


Plus

Užívejte si čerstvost svého nákupu až 3x déle!

Přihrádka Vit Control Plus umožňuje nastavit úroveň vlhkosti podle aktuálních potřeb. Díky tomu představuje ideální místo ke skladování ovoce a zeleniny, které díky tomu zůstanou déle čerstvé, chutné a šťavnaté.

Humidity Control

Převezměte kontrolu nad vlhkostí v přihrádce Vit Control Plus. Stačí jeden pohyb posuvníku. Přesuňte ho vlevo, abyste se mohli co nejdéle těšit ze šťavnatosti svého oblíbeného ovoce. Přesuňte ho vpravo, aby se ve zvýšené vlhkosti déle uchovala křupavost a svěžest zeleniny.

Podložka Fresh Pad

Díky doplňkové podložce Fresh Pad může vzduch uvnitř přihrádky volně proudit. To představuje další plus pro uchování potravin, které se tak nedotýkají přímo dna přihrádky. Hladký povrch se speciálně navrženými diamantovými otvory účinně odvádí částečky vody, které se mohou nacházet na potravinách. Podložku je také možné snadno vyjmout a umýt v myčce, takže udržování čistoty je snadné!

Fresh Zone

Teplota v přihrádce dosahuje pouhých 3 ⁰C, což jsou ideální podmínky k uchovávání masa, ryb a dalších potravin, které vyžadují zvláštní podmínky. Díky nižší teplotě si dlouho uchovají svoji chuť, vůni i nutriční vlastnosti. Díky speciálním kolejnicím je přístup do přihrádky Fresh Zone velmi jednoduchý a pohodlný.

Total No Frost

Díky stálé cirkulaci chladného vzduchu panuje na každé polici uvnitř chladničky stejná teplota. Stálá kontrola úrovně vlhkosti také umožňuje minimalizovat riziko rozvoje bakterií a uchovat potraviny déle čerstvé.

Proudění vzduchu navíc předchází hromadění námrazy a ledu, takže s odmrazováním je konec!

Energetická


třída A++

Moderní design není všechno.

Energetická třída A++ umožňuje ušetřit až 30 % elektrické energie a má značný vliv na výši vyúčtování za elektřinu.

Produkty