Oceněnía uznání

Naše ocenění

Prestižní ocenění udělovaná mezinárodními institucemi jsou projevem uznání pro naši značku a produkty.

S hrdostí představuje

Obdrželi jsme řadu ocenění za technické úspěchy, produktový design a obchodní zdatnost od organizací a časopisů po celém světě.

Vítěz v kategorii trub a varných desek v kategorii: Cena vs. výkon

V roce 2017 získala značka Amica 1. místo v kategorii cena vs. výkon v prestižním německém časopisu TESTBild, který se zaměřuje na spotřebitelské testy různých výrobků. V této kategorii soutěžilo celkem 35. značek.

2017

Vítěz soutěže Red Dot Design Award 2015

V roce 2015, k 60. výročí soutěže Red Dot, byla řadě spotřebičů Amica IN. udělena cena za design produktu, a to v konkurenci téměř 5000 výrobků z 56 zemí.

Soutěž v kategorii designu produktů se pořádá již od roku 1954. Porota sestávající z nejznámějších designérů, uznávaných profesorů a odborných novinářů z 25 zemí uděluje ocenění nazývané Red Dot za nejlepší produkty, vynikající inovace a nejvyšší standardy.

2015

Ocenění za design iF Design Award 2015 pro výrobky Amica IN.

Ocenění IF Design Award je mezinárodní soutěž, která je projevem uznání pro ten nejlepší produktový design z celého světa již od roku 1953.

V roce 2015 bylo toto prestižní ocenění uděleno inovativní řadě produktů Amica IN. v kategorii Produkt/kuchyně.

Díky skloubení inteligentního interiérového designu a stylového vzhledu byly spotřebiče Amica opět vyhlášeny za jedny z nejlepších produktů vyznačujících se dokonalým designem.

2015

Superbrands – vytvořeno v Polsku v roce 2014/2015

Jako projev uznání, že je vedoucí značkou na polském trhu, získala společnost Amica prestižní titul „Superbrands – vytvořeno v Polsku v roce 2014/2015“. Superbrands Ltd. je mezinárodní organizace, která vzdává hold předním světovým značkám již více než dvacet let.

Společnost Amica získala titul „Superbrands – vytvořeno v Polsku v roce 2014/2015“, který je založen na jednom z nejrozsáhlejších spotřebitelských průzkumů, jaký byl kdy v Polsku proveden.

2014/ 2015

Ocenění Export Eagles of the Greater Poland Region

„Export Eagles of the Greater Poland Region“ je prestižní titul v soutěži pořádané deníkem „Rzeczpospolita“. Společnost Amica získala tři ocenění v následujících kategoriích: Lídr, Nejdynamičtější hráč, Exportní charakter

2014/ 2015

Ocenění Consumer Quality Leader 2013

„Consumer Quality Leader“ je celostátní propagační iniciativa pro spotřebitele představená redaktory přílohy „Economy Zone“ deníku „Dziennik Gazeta Prawna“. Na základě spotřebitelského průzkumu vybírají redaktoři nejlepší značky kvality a produkty dostupné na polském trhu.

2013

Superbrands – vytvořeno v Polsku v roce 2013

Toto ocenění vyzdvihuje sílu značky, její vedoucí pozici na polském trhu a obecnou atraktivitu pro spotřebitele. Aby značky v této soutěži získaly uznání, musí být hodnoceny nadprůměrně v každé kategorii spotřebitelského průzkumu provedeného pro organizaci Superbrands institutem GfK Polonia.

Organizace Superbrands byla založena v Londýně v roce 1994 a v současné době působí v 87 zemích po celém světě. Jejím posláním je podporovat myšlenku značek na základě udělovaných ocenění a prezentováním nejvýznamnějším značek.

2013

Ocenění Connoisseur Design

Společnost Amica získala ocenění „Connoisseur Design“ od časopisu „Dobre Wnętrze“, který představuje nejzajímavější novinky na trhu interiérového designu.

2013

Ocenění Red Dot Design Award:
cena Best of the Best 2012 za pečicí troubu Zen

V roce 2012 bylo nejvyšší ocenění ve světě designu uděleno pečicí troubě Amica Zen. Produkt je příkladem subtilního designu připomínajícího filosofii Dálného východu.

2012

Ocenění Reader's Digest: European Trusted Brands

Společnost Amica získala ocenění European Trusted Brand’s Crystal Emblem za nejlepší výsledky ve třech z pěti kategorií. Společnost Amica tak získala nejvyšší počet bodů – 22,97 z 25. Stojí za to poznamenat, že 15,5 % všech dotazovaných osob hlasovalo pro společnost Amica.

Výrobky Amica získaly ta nejvyšší bodová hodnocení v kategorií jako „Poměr ceny a výkonu“, „Pochopení potřeb zákazníků“ a „Sociální odpovědnost“. Tyto faktory utvářejí image značky – jak ji vnímají zákazníci a uživatelé domácích spotřebičů.

2012

Ocenění Reader's Digest: Product of the Year 2011

Společnost Amica zvítězila ve dvou nejdůležitějších kategorií spotřebičů pro domácnost („Kuchyňský plynový/elektrický sporák“ a „Lednice/mrazák“), a získává tak významnou výhodu nad konkurencí. Tato ocenění nebyly pro společnost Amica překvapením, ale spíše o potvrzením o uznání ze strany zákazníků.

2011

Ocenění Red Dot Design Award: Čestné uznání 2011

Na porotu zapůsobila pečicí trouba Amica Integra EBI 81074, jíž bylo uděleno čestné uznání Red Dot Design Award. Red Dot Award je jednou z nejprestižnějších mezinárodních soutěží produktového designu, přičemž porota sestává z uznávaných odborníků.

2011

Consumers Golden Choice 2011

Sdružení polských spotřebitelů udělilo společnosti Amica uznání „Gold Medal: Customers Choice“ za rok 2011 jako ocenění našich vysavačů. Tato zařízení se připojila k řadě ostatních oceněných produktů, jimiž je společnost Amica všeobecně známá.

2011

Must Have Award

Pečicí trouba Amica Zen i nadále získává ceny a ocenění za design – tentokrát to bylo ocenění „Must Have Award 2011“. Ocenění Must Have je hlasováním, v němž skupina odborníků vybírá ty nejzajímavější domácí designové produkty, které si zaslouží pozornost a odrážejí nejnovější trendy v polském designu. Tyto kategorie zahrnují inovace, funkčnost, ergonomii, kvalitu a styl.

2011

Good Product 2010

V březnu 2011 získala společnost Amica cenu spotřebitelů v soutěži domácích spotřebičů „Household Appliances 2010“ pořádané organizací Business Forum. Jednalo se o první ročník soutěže, jejímž cílem je vybrat vedoucí značky v různých kategoriích. V kategorii domácích spotřebičů byla společnost Amica uznána v nejlepších třech skupinách produktů: myčky nádobí, ledničky a pračky.

2010

Ocenění Reader's Digest: Product of the Year 2008

Toto prestižní ocenění se uděluje na základě výsledků ročního spotřebitelského průzkumu European Trusted Brands pořádaného asociací „Reader's Digest“. Průzkum identifikuje značky, kterým spotřebitelé důvěřují nejvíce.

2008

Most Trusted Brand

Společnost Amica získala ocenění Trusted Brand's Crystal Emblem za nejlepší výsledky ve třech z pěti kategorií. Společnost Amica tak získala nejvyšší počet bodů – 22,97 z 25. Stojí za to poznamenat, že 15,5 % všech dotazovaných osob hlasovalo pro společnost Amica.

2008