Kdo jsme

Jsme evropský výrobce domácích spotřebičů, který působí ve více než 50 zemích. S využitím nejnovějších technologií a designu jsme každodenní vaření proměnili v jedinečnou záležitost.

 • Perspektivní design

  Vítěz ceny Red Dot Award v roce 2015 za novou exkluzivní modelovou řadu Amica IN. a také držitel ceny Best of Best Product Design Award v roce 2012 za modelovou řadu Zen v největší architektonické soutěži světa.
 • Vysoká úroveň kvality

  Výrobky Amica jsou uznávány pro svou vysokou a stálou kvalitu, jak potvrzují četné certifikáty. Amica se tak těší vysoké důvěře ze strany zákazníků.
 • Široká a pestrá škála spotřebičů

  Amica nabízí sporáky, trouby, varné desky, chladničky, myčky a pračky, které se dokonale hodí pro potřeby mnoha uživatelů, především pokud jde o design a technologie.
 • Zaručená kvalita spotřebičů Amica

  Při koupi kuchyňský spotřebičů Amica si můžete být jisti, že mají vše co potřebujete: kvalitu, odolnost, účinnost a styl. Každá část vyrobená v naší továrně je certifikována pro bezpečnost používání, elektromagnetickou kompatibilitu a energetickou účinnost. Spotřebiče také splňují veškeré ekologické normy.
 • Tradice a stabilita

  Naši zaměstnanci zůstávají u společnosti Amica po celé generace. Jako společnost se zavedenou tradicí a silnou pozicí na trhu poskytujeme našim zaměstnancům pocit stability a jistoty zaměstnání.

O společnosti Amica

Amica je známým evropským výrobcem domácích spotřebičů, působícím ve více než 50 zemích. Téměř 70 let zkušeností nám umožnilo vytvořit širokou a pestrou škálu spotřebičů, které jsou vhodné z hlediska designu a technologií pro potřeby milionů zákazníků.

Naše výrobky kombinují inteligentní technologie i funkčnost. Výjimečná funkční řešení použitá u našich spotřebičů jsou milníkem, který způsobí revoluci v každé kuchyni. Naše výrobky působí elegantně nejen díky vzhledu a unikátní konstrukci, ale především díky výběru vysoce kvalitních materiálů, které používáme a také díky smyslu pro detail.

Uznání a důvěra našich zákazníků je pro nás nejdůležitější . Neustále reagujeme na potřeby zákazníků a stále hledáme nová a lepší řešení, která ulehčují běžné domácí práce. Díky kombinaci pokročilých technologií, unikátních funkcí a sofistikovanému designu se nám podařilo vytvořit celou řadu domácích spotřebičů.