Užitečná technologie


Spotřebiče Amica INTEGRA jsou vybaveny řadou praktických technologií, které zaručují dokonalé výsledky pečení, účinné čištění a současně zachovávají naprostou bezpečnost použití.


Dokonalé
pečení

Rovnoměrné
pečení

Automatické
čištění

Pyrolýza*

Účinné
čištění

Aqualytic System*

Od 30 ºC
do 280 ºC

Široký rozsah
teplot*

Pohodlné
pečení

Teleskopické
výsuvy

Bezpečné
pečení

Chladné čelo trouby
(35 °C)* U vybraných modelů.

Rovnoměrné pečení


Dokonalé výsledky pečení jsou zajištěny díky propracované distribuci tepla a stabilní teplotě uvnitř trouby.

Pyrolýza*


Pyrolýza je funkce automatického čištění. Spočívá v rozkladu organických látek vlivem vysoké teploty. Připáleniny a nečistoty se v komoře promění v popel, který lze snadno odstranit.

* U vybraných modelů.

Aqualytic System*


Snadné a rychlé čištění díky superhladkému smaltovanému povrchu AquaRealEase®. Stačí na plech nalít 0,5 l vody, nastavit teplotu 90 °C a čas 30 minut, nebo nalít vodu a zapnout na displeji funkci Clean.

* U vybraných modelů.

Široký rozsah teplot*


Rozsah od 30 ºC do 280 ºC zajišťuje všestrannost a naprostý komfort při použití. Nízké teploty můžete využít pro kynutí těsta, vysoké jsou ideální na pečení masa.

* U vybraných modelů.

Teleskopické výsuvy


Volnost při použití a záruka bezpečnosti, zejména v případě silně zatížených a rozpálených plechů a nádob. Díky svislé nastavitelnosti je možné namontovat výsuvy na libovolnou úrovneň pečení.

Chladné čelo


Na troubě rozehřáté na 180 °C dosáhne teplota čela max. 35 °C. Všechno proto, abyste mohli obdivovat pečící se lahůdky opravdu zblízka.

Dokonalý design


Naše spotřebiče vyrábíme s myšlenkou na vaše potřeby. Chceme, aby pro vás jejich používání bylo jednoduché a pohodlné, a proto jsou naše výrobky ergonomické a domyšlené do posledního detailu.


Žádné
otisky

Touch Free*

Snadné
čištění

Hladký
povrch

Používání
bez návodu

Programator
I-COOK TIMER* U vybraných modelů.

Touch Free*


Vaše doteky zůstanou bez následků, protože díky speciální úpravě nerezového povrchu není na přístroji vidět otisky prstů. Vy se tak můžete místo časově náročného čištění věnovat testování nových receptů, kterými nadchnete své blízké.

* U vybraných modelů.

Hladký povrch


Hladký povrch trub z řady Amica INTEGRA představuje spojení moderního designu s funkčností. Čištění přístrojů zvenčí nikdy nebylo tak snadné.

Programator I-COOK TIMER


Nejen, že vám pomůže připravit oblíbené pokrmy, ale napoví také, jaké nastavení bude optimální pro jejich přípravu, a zapamatuje si konfiguraci pro oblíbená jídla.

Ekologicky a stylově

Nižší účty, čistší životní prostředí

A vs. A+

Díky ušetřené
energii můžete upéct
1020 pokrmů
zdarma

Poznejte trouby Amica INTEGRA

Vestavná trouba
TIF 212 TOAX

Zobrazit více

Vestavná trouba
TIY 110 TOAKW

Zobrazit více

Vestavná trouba
TITS 110 TSCKB

Zobrazit více

Vestavná trouba
TIF 212 TOAX

Zobrazit více


Vestavná trouba
TIY 110 TOAKW

Zobrazit více


Vestavná trouba
TITS 110 TSCKB

Zobrazit více

Podívejte se na výrobky z řady Amica INTEGRA

Trouby
Digestoře
Varné desky
Myčky nádobí
Chladničky

Varné desky Amica

Varné desky Amica vás stylově přenesou na vyšší úroveň kulinárních dovedností. Nápadité funkce usnadňují vaření a zajišťují bezpečí vašich nejbližších.

Najděte tu správnou varnou desku Amica pro sebe >

Digestoře Amica

Kuchyňské pachy zmizí beze stopy ve vaší kuchyni se usadí příjemná atmosféra ticha, klidu a čistoty. Podívejte se na dokonalý styl, který můžete mít i u sebe.

Najděte tu správnou digestoř Amica pro sebe >

Myčky nádobí Amica

Prohlédněte si lákavou řadu myček nádobí Amica. Díky nim můžete umývat nádobí rychleji, bezpečněji a zároveň šetřit energii i životní prostředí.

Najděte tu správnou myčku nádobí Amica pro sebe >

Chladničky Amica

Vytříbený vzhled není všechno. Proto vám chladničky Amica kromě stylového vzhledu nabízejí řadu funkcí, díky nimž je život jednodušší.

Najděte tu správnou chladničku Amica pro sebe >

Mikrovlnné trouby Amica

Stylové mikrovlnné trouby Amica představují rychlý a jednoduchý způsob, jak si připravit teplé jídlo během dne. Díky pokročilé technologii ušetříte čas a můžete si vychutnat lahodné jídlo vždy, když na to máte chuť,

Najděte tu správnou mikrovlnnou troubu Amica pro sebe >