Inspirace do kuchyně

Facebook
Inspirace9 října 2017

Inteligentní kuchyně na dosah ruky

Automatické přizpůsobení provozu spotřebičů a kontrola jejich stavu pomocí telefonu, tabletu a počítače přes intuitivní mobilní aplikaci. Obsluha spotřebičů ve Vaší kuchyni se prakticky ze dne na den stane ještě jednodušší. To všechno díky inteligentním technologiím, které se přizpůsobí vašim potřebám. Jak to funguje?

Víme, že moderní technologie nám usnadňují život a umožňují časové úspory, proto v našich zařízeních používáme netypická řešení. Nové řady výrobků Amica jsou navrhovány s myšlenkou na moderní, náročné klienty. Tuto vizi úspěšně naplňují a díky tomu se dočkaly ocenění od světových odborníků.

Při navrhování řady výrobků Amica INTEGRA jsme vsadili nejen na moderní design, ale soustředili jsme se rovněž na moderní řešení, která usnadňují práci v kuchyni.

Skvělým příkladem jsou trouby INTEGRA, které jsme vybavili funkcemi jako: velký rozsah teplot, rovnoměrné pečení, pyrolýza, systém Aqualytic nebo chladné čelo 35 °C. Tyto funkce vám pomohou v řadě činností, umožní časovou úsporou a co je nejdůležitější – přizpůsobí se vašim potřebám. Všechny výrobky z řady INTEGRA představují spojení propracovaného designu a užitečných technologií. To všechno proto, aby se pro vás každodenní činnosti staly potěšením a nikoli nepříjemnou povinností.

Při navrhování řady spotřebičů AMICA IN. jsme postoupili ještě o krok dále. Vytvořili jsme pro ně intuitivní a snadno ovladatelnou mobilní aplikaci. Tím pádem máte vaši kuchyni vždy na dosah ruky. Od teď už do ní nemusíte chodit, abyste pustili troubu. Provedete to na dálku pomocí jednoduché aplikace a ve svém chytrém telefonu nebo na tabletu můžete snadno zkontrolovat stav spotřebiče.

Jak je to možné? Spotřebiče řady AMICA IN. tvoří jeden propojený systém a díky tomu spolu tak dobře spolupracují. Při zapnutí indukční desky se zároveň spustí ventilátor v digestoři. Ve chvíli, kdy běží trouba, můžete díky zabudovaným bezdrátovým Bluetooth reproduktorům poslouchat oblíbenou hudbu. Dotykový displej také umožňuje kontrolu nejnovější předpovědi počasí a to všechno díky možnostem spojení spotřebiče s internetem.

S takovými spotřebiči má každý šanci stát se kuchařským mistrem a z vaření se stane snadná a příjemná zábava.