AMICA IN. JE SYSTÉM VZÁJEMNĚ PROPOJENÝCH SPOTŘEBIČŮ. INTELIGENTNÍCH, PŘIPOJENÝCH K INTERNETU A NAVRŽENÝCH K TOMU, ABY POSKYTOVALY POHODLÍ NA ZCELA NOVÉ ÚROVNI.

TROUBA

SEZNAMTE SE S ŘADOU TRUB AMICA IN., KTERÉ V SOBĚ SPOJUJÍ ORIGINÁLNÍ DESIGN
A PODPŮRNÉ FUNKCE PRO KAŽDODENNÍ VAŘENÍ.
Nepřehřívající se přední strana trouby, ani při nejvyšších teplotách.
Zvýšená bezpečnost při používání a stylové speciální sklo Vanessa Black. U pyrolytických trub jsou ve standardu 4 odolné skla.
Zvýšená bezpečnost při používání a stylové speciální sklo Vanessa Black. U pyrolytických trub jsou ve standardu 4 odolné skla.
Zvýšená bezpečnost při používání a stylové speciální sklo Vanessa Black. U pyrolytických trub jsou ve standardu 4 odolné skla.
Stylové zarámování, které doplňuje kouzlo trouby.
Ovládání trouby, i když nejste doma.
Čistá trouba při úspoře vašeho času a peněz.
Snadné vyjímání jídel, i při velkém zatížení roštu.
Dokonalé osvětlení vnitřku trouby a jídla uvnitř.
Jemné otevírání a dovírání dvířek trouby.
Jemné světlo, které signalizuje provoz trouby a slouží také jako ukazatel zbytkového tepla.
Snadná a přehledná obsluha.
Přizpůsobte program trouby svým kulinářským potřebám.
Přizpůsobte program trouby svým kulinářským potřebám.
Možnost přehrávat hudbu díky zabudovaným reproduktorům.
Automatické aktualizace systému a rozšířené funkce, díky spojení s internetem.

SEZNAMTE SE S FUNKCEMI TRUB Z ŘADY AMICA IN.

OBJEVTE MOŽNOSTI, KTERÉ VÁM UMOŽNÍ ZMĚNIT CHVÍLE
STRÁVENÉ V KUCHYNI V ČIRÉ POTĚŠENÍ.

ENERGETICKÁ TŘÍDA A

Vysoká energetická třída znamená nižší účty a tudíž jistou úsporu peněz.

SOFT CLOSE – PLYNULÉ OTEVÍRÁNÍ A ZAVÍRÁNÍ DVEŘÍ

Pomalé otevírání dveří trouby s funkcí Soft Open a jejich jemné zavírání se Soft Close přináší pohodlí a bezpečí. Třískání dvířkami se tak stane minulostí.

CHLADNÁ VNĚJŠÍ ČÁST TROUBY

Uvnitř horká – venku studená. Použití speciálních materiálů umožňuje udržet vysokou teplotu pouze uvnitř trouby. Snižuje to riziko opaření se o vnější stranu dvířek.

16 PARNÍCH PROGRAMŮ

Radost z oblíbených jídel uvařených v páře. Díky zabudovaným funkcím se trouba mění na pohodlně použitelný parní hrnec.

DVOJITÉ HALOGENOVÉ OSVĚTLENÍ

Vnitřek trouby v jasném světle. Díky použitému osvětlení je snadno a jasně vidět, jestli už je jídlo opečené do zlatova. Světlo se rozsvěcuje a zhasíná jemně a automaticky.

10 FUNKCÍ TROUBY

Funkce pro speciální úkoly! Celá škála možností, která zajistí naprostou profesionalitu při kuchyňském úsilí.

TELESKOPICKÉ VÝSUVY S FUNKCÍ STOP

Usnadněné vysouvání plechu díky teleskopickému výsuvu. Toto řešení snižuje riziko popálení a usnadňuje přístup k vnitřku trouby.

PYROLÝZA

Moderní systém čištění trouby. Úspora peněz, času a energie nezbytným k tradičnímu úklidu.

TERMOSONDA

Naprostá kontrola nad mírou propečení jídla. Jak zvnějšku, tak uvnitř. Termosonda umožňuje stanovit tu správnou chvíli na vytažení pochoutek z trouby. Poskytuje jistotu, že podávaná jídla jsou 100% hotová.

37 PŘEDNASTAVENÝCH PROGRAMŮ

Možnost přesného výběru parametrů pečení pro připravované jídlo. 37 přednastavených programů umožňuje výběr ideálních podmínek pro každý pokrm.

PODSVÍCENÉ MADLO DVÍŘEK

Rukojeť trouby vydává jemné červené světlo. Signalizuje tak, že spotřebič je v provozu a také skutečnost, že je ještě horký.

AQUALYTIC SYSTEM

Revoluční systém čištění vnitřku trouby pomocí vodní páry. Stačí zapnout příslušný program a na konec vytřít vnitřek vlhkým hadříkem.

INTUITIVNÍ PROGRAMÁTOR

Jednoduchý na ovládání, jasný a čitelný programátor, je výhodou při každodenním vaření. Sedmi palcový displej umožňuje nastavit program, ale zobrazí také přísady potřebné ke splnění Vašich kulinářských fantazií.

WIFI

Spojení s internetovou sítí umožňuje využití rozšířených funkcí jako vyhledávání oblíbených receptů či stahovaní aktualizace pro troubu. To všechno pro zvýšení pohodlí při používání spotřebiče.

OVLÁDÁNÍ NA DÁLKU

Ovládání trouby z libovolného místa. Aplikace umožňuje kontrolovat práci zařízení z telefonu, tabletu nebo počítače. Zapnutí trouby a ohřátí jídla cestou domů z práce se nyní stalo skutečností.

PROGRAMY PRO PEČENÍ PŘI NÍZKÉ TEPLOTĚ

Nový rozměr pečení s vestavnými pečícími programy při nízkých teplotách, díky kterým si jídlo uchová více vitamínů a vydrží déle čerstvé.

BEZDRÁTOVÉ REPRODUKTORY BLUETOOTH

Oblíbená hudba v každou chvíli. Trouba má možnost přehrávat písničky díky vestavěným reproduktorům. Teď bude mít každá chvíle v kuchyni svůj rytmus.

BAREVNÝ DISPLEJ

Možnost prohlížení oblíbených fotografií, které vyvolávají vzpomínky. To však není jediná výhoda tohoto displeje. Díky barevnému odstínění je přesně vidět, která funkce byla zvolena.

PODÍVEJTE SE NA MODELY TRUB Z ŘADY AMICA IN.